Szukaj

Ogłoszenia

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 24.05.2020 rok

1. W następną niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego tzw. Zielone Świątki. Kończy się również czas Spowiedzi i Komunii Świętej Wielkanocnej.

2. W drugi dzień Zesłania Ducha Świętego w poniedziałek 1 czerwca przypada święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła, Msze św. w tym dniu o godz. 7 i 18.

3. W najbliższą sobotę i niedzielę 30 i 31 maja 2020 pierwsze grupy dzieci dzieci klas trzecich z naszej parafii przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej. Ta wyjątkowa uroczystość odbędzie się w sobotę i niedzielę w godzinach godz. 10.00, 12.00 i 14.00. Bardzo proszę o modlitwę w intencji dzieci, by zawsze miały Pana Jezusa za przyjaciela. Bardzo prosimy by na Mszę św. podczas której dzieci przystąpią do Komunii przybyły osoby zaproszone z racji ograniczeń które nas obowiązują. W najbliższy piątek dzieci przystąpią do Pierwszej spowiedzi. Spowiedź dla dzieci i ich rodzin w piątek od godz. 16.00.

4. Trwa malowanie naszej świątyni, obecnie zostały pomalowane już nawy w kościele i prezbiterium, małe kaplice, trwają nadal prace przy dekoracjach kościoła. Bóg zapłać za wszelką pomoc przy prowadzonych pracach, i za wszelkie ofiary przeznaczone na ten cel.