Szukaj

Ogłoszenia na niedzielę 12 września 2021 roku

XXIV Niedziela Zwykła Rok B 12.09.2021 roku

1. W dniu dzisiejszym Panu Bogu dziękujemy za Błogosławionego Kard. Stefana Wyszyńskiego i Siostrę Różę Czacką.

2. W niedzielę 19 września na wszystkich Mszach Św. będziemy dziękowali Panu Bogu za tegoroczne plony będzie to również dzień wdzięczności za beatyfikację Kard. Stefana Wyszyńskiego, która będzie miała miejsce 12 września. Główne uroczystości odbędą się w niedzielę 19 września w Katedrze Łomżyńskiej o godz. 12.00. Zapraszamy do udziału w wyżej wymienionych uroczystościach.

3. Od dnia dzisiejszego rozpoczyna się tydzień Wychowania Chrześcijańskiego. Szczególną modlitwą otoczmy rodziców, wychowawców, nauczycieli by Pan Bóg obdarzał ich łaskami w tak trudnym zadaniu jakim jest wychowanie młodego pokolenia.

4. W dniu dzisiejszym są zbierane ofiary do puszek przeznaczone na KUL i cele edukacyjne w naszej diecezji.

5. W poniedziałek 13 września na Mszy św. o godz. 18.00 Nabożeństwo Fatimskie.

6. We wtorek 14 września przypada Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00 i 18.00.

7. W środę obchodzimy wspomnienie Matki Bożej Bolesnej.

8. W tym roku szkolnym będzie się odbywało w naszej parafii przygotowanie do Pierwszej Komunii Świętej i Sakramentu Bierzmowania.

9. Do pierwszej komunii Świętej przystępują dzieci z klas trzecich, zapraszam w dniu dzisiejszym na Mszę św. o godz. 12.30 kandydatów do Komunii św. w dniu dzisiejszym na spotkanie i zapisy, proszę też o obecność kogoś z rodziców.

10.Do Sakramentu Bierzmowania przystępują uczniowie klas ósmych, których zapraszam w dniu dzisiejszym na Mszę św. o godz. 9.00, omówimy sprawy organizacyjne i odbędą się zapisy do Sakramentu Bierzmowania.

11.Przypominam, że do Pierwszej Komunii Św. i Sakramentu Bierzmowania przystępujemy w swojej parafii w której zamieszkujemy.

12.Zapraszam chłopców do grona ministrantów, spotkania tzw. Zbiórka ministrantów w soboty o godz. 11.00.

13.Zapraszam dzieci do scholki parafialnej, próby odbywają się w piątki po Mszy św. około godz. 18.45 w salce parafialnej.

14. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Wiesława Pęza lat z ul. Starowiejskiej, śp. Jadwiga Nowakowska lat 88 z ul. Wypychy i śp. Janina Dobkowska lat 92 z ul. Wypychy. Wieczny odpoczynek…

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Sanktuarium Bł. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Zuzeli

Słowo Biskupa Łomżyńskiego dotyczące erygowania Sanktuarium bł. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Zuzeli W niedzielę 12 września 2021 roku byliśmy świadkami beatyfikacji bł. Stefana Kardynała Wyszyński

Ogłoszenia na niedzielę 21.09.2021 roku

XXV Niedziela Zwykła Rok B 19.09.2021 roku 1. W dniu dzisiejszym na wszystkich Mszach Św. dziękujemy Panu Bogu za tegoroczne plony jest to również dzień wdzięczności za beatyfikację Kard. Stefana Wy