top of page
Szukaj

Ogłoszenia na niedzielę 19.03.2023

IV Niedziela Wielkiego Postu 19.03.2023 roku

1. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii odbędą się w dniach 31 marca i 1 kwietnia (piątek i sobota przed niedzielą Palmową). Program znajduje się w gablocie i na stronie internetowej krolowarodzinstacja.com . Rekolekcje poprowadzi Ks. prof. Zbigniew Skuza . W tym roku dzieci i młodzież z naszej szkoły będzie uczestniczyła w rekolekcjach podczas Mszy św. o godz. 9.00.

2. Bardzo proszę jeżeli ktoś ma w domu palmę z poprzednich lat z niedzieli palmowej to prosimy o przyniesienie od następnej niedzieli do kościoła, z tych palm z poprzedniego roku szykuje się popiół na następną środę popielcową.

3. Organizujemy Pielgrzymkę do Fatimy informacje u ks. Piotra również na stronie www.krolowarodzinstacja.com

4. W następną niedzielę przy kościele będą rozprowadzane różnego rodzaju stroiki związane z uroczystościami Wielkiego Tygodnia, stroiki są wykonane przez warsztaty terapii zajęciowej w Szumowie które prowadzą siostry zakonne. Dochód przeznaczony jest na wsparcie tej pięknej działalności.

5. W ostatnim tygodniu odeszła: śp. Jadwiga Olszewska lat 76 z ul. Miłosza Wieczny odpoczynek….

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

PIELGRZYMKA PORTUGALIA, HISZPANIA 09-15.07.2023 Fatima , Lizbona, Porto , Santiago De Compostela , Braga, Coimbra , Batalha , Alcobaca , Nazare DZIEŃ 1 LOTNISKO WARSZAWA – LOTNISKO LIZBONA – PRZEJAZD

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE 31 marca i 1 Kwietnia 2023 ROKU Piątek i sobota 31 marca i 1 kwietnia 2023: 7.00- Msza św. z nauką ogólną. 9.00- Msza św. z nauką dla dzieci i młodzieży szkoły podstawowej.

bottom of page