Szukaj

Ogłoszenia na niedzielę 28.08.2022 roku

Zaktualizowano: 2 wrz

XXII Niedziela Zwykła Rok C 28.08.2022 roku

1. We czwartek 1 września rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego w szkole o godz. 9.00.W naszym kościele rozpoczęcie roku szkolnego w następną niedzielę 4 września na Mszy św. o godz. 12.30 szczególnie zapraszamy rodziców, nauczycieli i wychowawców, dzieci i młodzież, będziemy prosili Boga o błogosławieństwo w nowym roku szkolnym.

2. 1 Września przypada 83 rocznica wybuchu Drugiej Wojny Światowej, naszą modlitwą w tym dniu obejmujemy wszystkich którzy walczyli i oddali życie w obronie Ojczyzny.

3. Od 1 września powraca Msza św. w dni powszednie o godz. 7.00 i w niedzielę o 12.30. Uwaga we wrześniu kancelaria czynna w godz. 17.00 -17.30 oraz bezpośrednio po Mszy św. wieczornej. W niedzielę kancelaria nieczynna.

4. W następną niedzielę będziemy gościli w naszej parafii misjonarza pracującego w Kazachstanie Ks. Łukasza Chłopek, skieruje do nas słowo Boże i podzieli się swoimi przeżyciami.

5. W niedzielę 11 września na wszystkich Mszach Św. będziemy dziękowali Panu Bogu za tegoroczne plony będzie to również dzień wdzięczności za beatyfikację Kard. Stefana Wyszyńskiego. Główne uroczystości odbędą się 11 września w Parafii Zuzela o godz. 12.00. Zapraszamy do udziału w wyżej wymienionych uroczystościach.

6. W tym roku szkolnym będzie się odbywało w naszej parafii przygotowanie do Pierwszej Komunii Świętej i Sakramentu Bierzmowania.

7. Do pierwszej komunii Świętej przystępują dzieci z klas trzecich, 11 września w niedzielę zapraszam na Mszę św. o godz. 12.30 kandydatów do Komunii św. na spotkanie i zapisy, proszę też o obecność kogoś z rodziców.

8. Do Sakramentu Bierzmowania przystępują uczniowie klas ósmych i siódmych, których zapraszam w niedzielę 11 września na Mszę św. o godz. 9.00, omówimy sprawy organizacyjne i odbędą się zapisy do Sakramentu Bierzmowania.

9. W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota września, adoracja Wspólnoty Intronizacyjnej Seca Jezusowego od godz. 17.00. W pierwszy piątek spowiedź od godz. 17.00, rano przed Mszą św., (przypominam, że dzieci które przystąpiły w tym roku do pierwszej komunii św. obchodzą pierwsze piątki). W pierwszą sobotę nabożeństwa pierwszej soboty o godz. 7.00 i 18.00. Zmiana tajemnic różańcowych na Mszy św. o godz. 18.00.

10. W ostatnim tygodniu odszedł do wieczności: śp. Edward Sienkiewicz lat 74 z ul. Żeromskiego. Wieczny odpoczynek….

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

XXIII Niedziela Zwykła Rok C 4.09.2022 roku 1. W dniu dzisiejszym na Mszy św. o godz. 12.30 prosimy Pana Boga o błogosławieństwo w nowym roku szkolnym. W następną niedzielę zapraszam na Mszę św.